Upravit stránku

Vybrat si dům, to je rozhodnutí na celý život. Musíte myslet na všechno - co je teď, co vás čeká za 30 let… Musíte zvažovat nespočet pro a proti. Pokud vybíráte z katalogů typových domů, vaše možnosti jsou ještě omezenější. Nejlepším řešením tedy je navržení rodinného domu na míru. Pak bude vyhovovat všem vašim požadavkům.
 

Dům přesně podle vašich představ

Žádná stavba se neobejde bez projektu, případně bez své studie. Je nejen dokumentem nutným k získání stavebního povolení, ale především vám pomáhá představit si svůj budoucí dům. Při tvorbě projektů rodinných domů vycházíme vždy z podkladů od investora. Pracujeme s požadavky na obytnou plochu, půdorys domu, počet podlaží a podobně. Výsledkem je projekt na míru a názorná 3D studie.

Proč  mít projekt domu právě od nás?

  • Každý dům od nás je jiný - vždy se přizpůsobíme vašim požadavkům.
  • Přes 40 let působíme v řemeslné a inženýrské činnosti v oboru staveb a konstrukcí ze dřeva.
  • Na základě studie vám připravíme cenovou kalkulaci, která se již v průběhu stavby nemění.
  • Rádi vám poskytneme odborné poradenství a pomůžeme při návrhu vašeho budoucího domu.
  • Pracujeme v nejmodernějších verzích 3d cad/cam cadwork® (profesionální software pro návrhy dřevěných konstrukcí).

3 tipy, jak vybrat co nejlepší projekt

  • Velikost domu vzhledem k velikosti pozemku - Jaké možnosti má vaše parcela? Pokud je menší, doporučujeme spíše patrový dům, který vám poskytne hodně obytné plochy na poměrně malé zastavěné ploše. Berte v úvahu také orientaci domu podle světových stran a jeho celkové usazení na pozemek.
  • Informujte se na příslušném stavebním úřadě - Víte, že stavební úřad může zásadně ovlivňovat podobu vašeho domu? Ještě než začnete plánovat, zjistěte si, zda úřad nemá nějaká omezení. Často to bývá podoba střechy, dodržení tzv. uliční čáry nebo dokonce tvar domu.
  • Stanovte si konečnou cenu domu - Cena domu se většinou odvíjí od jeho velikosti. Pokud se rozhodnete pro naše úsporné montované domy do 150 m2, jejich cena se pohybuje od 700 tis. do 1,4 mil Kč za hrubou a uzavřenou dřevostavbu.