Upravit stránku
11. 01. 2017Pražan Jiří

Rádi byste bydleli v úsporné a zdravé dřevostavbě, ale zároveň se podíleli na budování svého domova? Pokud nejste ten typ, kterému stačí pouze sledovat, jak mu před očima roste dřevostavba na klíč, je pro vás vhodnější pořídit si tzv. dům na půl-klíč neboli na dokončení. To, v jaké podobě vám stavbu předáme, je vždy na dohodě. Nejčastěji mají investoři zájem o holou uzavřenou dřevostavbu.

  • Každý dům projektujeme na míru přesně vašim požadavkům.
  • Poskytneme vám odborné poradenství po dobu výstavby.
  • Doporučíme vám vhodné dodavatele pro dokončení domu.

  • Dům dodáme v dohodnuté variantě výstavby. Sami ho dokončíte.

KLIMADŮM

Dům na půl-klíč se vám přizpůsobí

Ať už se rozhodnete pro KLIMADŮM na půklíč, nebo rovnou na klíč, stavbu můžete po celou dobu sledovat - od montáže až po následné řemeslné práce v exteriéru i interiéru. Každý dům je na míru, a tak ho přizpůsobíte svému životnímu stylu. Drobnější změny jsou ale možné i v průběhu stavby. Samotnou montáž konstrukce však nechte na nás - naši řemeslníci jsou pro montáže vyškolení a mají letité zkušenosti. 

Velmi často dodáváme hrubou uzavřenou dřevostavbu, jejíž cena se pohybuje od 700 tisíc do 1,4 milionu Kč. Svépomocí jsi můžete dřevostavbu dokončit dle svých možností. Ušetříte tak například na rozsahu řemeslné dodávky oken a vchodových dveří, garážových vrat, střešního oplechování a krytiny, fasádní izolace vč. stěrky a všech instalací v domě. Zvažte ale, zda máte dostatečné dobré kontakty na vlastní řemeslníky a jste přesvědčení o spolehlivosti svého dodavatele.

Dům na půlklíč

Co byste měli vědět o KLIMADOMECH

KLIMADŮM si pořizujete hlavně proto, že se jedná o ultra úsporné a zdravé bydlení. Toho dosahujeme výrobou difuzně otevřeného stěnového systému a precizní montáží bez nežádoucích tepelných mostů. Zachování správného technologického postupu při montáži je pro funkčnost dřevostavby rozhodující, a tak montáž vždy nechávejte na odbornících. 

Pokud dokončení domu vnímáte jako prostředek k seberealizaci, určitě k ní budete mít řadu příležitostí. Interiér bude námi téměř nedotčený, a tak vám poskytuje velký prostor pro vaše řemeslné „řádění“.